• Úspešní športovci

Prvý januárový víkend oblastný futbalový zväz Nitra zorganizoval halový turnaj kategórie U11. V akcii bolo 29 mužstiev, hralo sa dva dni. Štyria žiaci našej ZŠ (Matúš Nagy, Marko Záhradník, Matej Hurťák a Lacko Nagy) boli oporou svojho tímu a vybojovali krásne tretie miesto 🥉⚽️.

• Poďakovanie a ocenie Škola s dobrým srdcom

• VIANOČNÉ PRIANIE

• Vianočný stolnotenisový turnaj

Posledné predvianočné dopoludnia sa niesli v znamení stolného tenisu. Na škole sa konali turnaje pre dve kategórie. Žiaci podali skvelé výkony.

Kategória 5. a 6. ročník:

1. miesto - Patrik Hanzel

2. miesto - Tobias Šebo

3. miesto - Marko Záhradník

Kategória 7.- 9. ročník:

1. miesto - Viktória Šiláková

2. miesto - Lujza Yu Osuská

3. miesto - Tatiana Ostertágová

Víťazom blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov. Veľká pochvala patrí aj rozhodcom, ktorí zabezpečili bezproblémový priebeh turnajov. Tešíme sa na ďalšie športové zážitky.

• Vianočné aranžovanie- okresná súťaž

Okresnej súťaže v zimnom aranžovaní sa zúčastnila aj naša žiačka Lucka Mészárosová z 3.triedy. Aj napriek tomu, že sa neumiestnila na prvých troch miestach, vytvorila krásny vianočný svietnik.

• DIPLOM

• Vyhodnotenie súťaže

Dňa 20.12.2023 prišlo dlho očakávané vyhodnotenie súťaže „Najkrajšia zimná výzdoba triedy.“ Po zhliadnutí tried môžeme povedať, že vo všetkých triedach to žilo tou správnou zimnou atmosférou. O víťazovi rozhodli žiaci sami, svojimi hlasmi. A rozhodli nasledovne. Víťazom na prvom stupni sa stala 4. trieda a víťazom na druhom stupni je 8. trieda. Najlepším zo srdca gratulujeme a tešíme sa na súťaž o rok.

• Štvrtáci vo Hvezdárni M.Hella v Žiari nad Hronom

• Pozvánka

Milí rodičia a žiaci,

pozývame žiakov 1. a 2. stupňa k zakúpeniu si rôznych drobných vianočných ozdôb, ktoré vyrobili žiaci v ŠKD a na hodinách THD. Zajtra 20.12. a vo štvrtok 21.12. počas prestávok v škole. Peniaze z predaja poputujú do Centra pre deti a rodiny Nitra. Maximálna cena za výrobok je 4€. Ďakujeme Vám za podporu.

• Vianočné aranžovanie

Školského kola vianočného aranžovania sa zúčastnili žiaci 1.stupňa. Vytvorili naozaj veľmi krásne svietniky. 3. miesto získala Bianka Mrázikova (4.tr.), 2. miesto Jerguš Kompas (2.A) a 1. miesto Lucia Mészárosová (3.tr.).

• Vianočná dedina 2023

Vianočná dedina je predzvesťou blížiacich sa Vianoc. A my sme sa opäť raz stretli, aby sme zaspievali, zatancovali, zarecitovali a boli len tak spolu...

• Gratulujeme, Amálka!

Amálka Ozorovská (3.tr.) je majsterkou Slovenska v trojiciach v gymnastike.

• Daruj knihu pod stromček

• Deň sv. Mikuláša v ZŠ Cabaj

• Mikulášske šantenie 2.A a 3. triedy na snehu

• 5.A a 5.B na divadelnom predstavení Čarodejník z krajiny Oz

• Národný projekt Podpora pomáhajúcich profesií 3

• Červené stužky

1. december je Svetovým dňom boja proti AIDS. Ľudia na celom svete si dnes pripomínajú nebezpečenstvo prenosu tohto nevyliečiteľného vírusového ochorenia a zoznamujú sa s možnosťami prevencie. Aj my sme si dnes symbolicky pripli červenú stužku na znak spolupatričnosti a podpory ľuďom, ktorí sú nakazení vírusom HIV. Nerobme to však len ako gesto. Nech je tento malý červený symbol pre nás všetkých motiváciou zamyslieť sa nad hodnotou života - nielen toho nášho, ale aj života všetkých ostatných.

Vrúcne ĎAKUJEME, že ste zabalili do krabičky plnej LÁSKY kus svojho srdca ❤️❤️

strana: